seo arama motoru optimizasyonu seo duayeni seo ajansı seo teknikleri

DAİMA "EN İYİ" OLMAK,VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Sitenizin şık ve farklı tasarımı kullanıcıların sitede kalmasına ve sitenize ilgi duymasına yardımcı olur. Bilindik ve standart tasarımlar yerine özgün tasarım kullanmayı tercih edin. Google sitenizin her noktasının özgünlüğüyle ilgileniyor, gerçekleştireceğiniz farklı ve sıradışı tasarımlarla özgünlüğü yakalamaya çalışın. Özgün tasarımlar kullanıcılar tarafından da genelde beğeni ile karşılanıyor. Elbette özgünden kastımız aşırı dağınık ve hem Google hem de kullanıcıları rahatsız eden tasarımlar anlamına gelmiyor.

Sitenizin 12 ayda bir tasarımına müdahale etmeyi ihmal etmeyin. Yapacağınız değişiklikler çok radikal ve köklü olmak zorunda değil. Amacınız yenilikçi olmanızı aksatmamanız (evet biz de yakında tasarımı değiştiriyoruz).

Sitenizin belli bir hiyerarşik yapıda olmasına ve hem kullanıcılar, hem de Google tarafından rahatlıkla okunabilir olduğundan emin olun. Google sitenizi ziyaret ettiği zaman sitenizi kod bölümünden okuyor.

Div ve Css’in doğru, check here hatasız kullanımı ile rakiplerinize göre daha avantajlı bir konuma sahip olabilirsiniz.Küçültülmüş ve süre sonu belirtilen dosyalar sizi bir adım daha öne çıkartacaktır.

Seo Duayeni
seo arama motoru optimizasyonu seo duayeni seo ajansı seo teknikleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *